Kredi Dijital
BUNLARI DA OKUYABİLİRSİNİZ
EFT Sorgu No İle Sorgulama Nasıl Yapılır? (Referans No)
EFT Sorgu No İle Sorgulama Nasıl Yapılır? (Referans No)
EFT sorgulama işlemi yapılması için pek çok yöntem tercih edilebilmekte olup bu yöntemlerin başında EFT numarası ile sorgulama yapılması bulunmaktadır....
Garanti BBVA Kartsız Para çekme Yol ve Yöntemleri
Garanti BBVA Kartsız Para çekme Yol ve Yöntemleri
Covid 19 pandemisi ile beraber Garanti Bankası başta olmak üzere kartsız para çekme yöntemleri oldukça popüler oldu. Bu yüzden bu...
Anasayfa > Banka > Ziraat Bankası Bankomat Kartı Hesabı Nasıl Açılır?

Ziraat Bankası Bankomat Kartı Hesabı Nasıl Açılır?

ziraat bankası hesap açma

Ziraat banka hesap kartı hesabı nasıl açılır, bu makalemizde, konunun ayrıntılı açıklamasıyla ilgili tüm ayrıntıları bulacaksınız. Ziraat Bankası, paranızı güvende tutmak isteyenler için harika bir yer. Banka kartı almak için adım adım hesap açma prosedürünü izlemeniz gerekir. Öncelikle bir tasarruf hesabı açmanız ve bir Ziraat banka hesabı kartı için başvurmanız gerekir.

Ziraat Bankası’ndan hesap açılarak tasarruf edebilir, ayrıcalıklı internet bankacılığını kullanmaya başlayabilir ve tüm bankacılık işlemlerini kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz. Ziraat Bankası nezdinde hesap açabilmek için en az 18 yaşında veya en az 18 yaşında olmanız gerekmektedir. 18 yaşın altındaysanız, ebeveyn izni almanız gerekir.

Ziraat Bankası Online Hesabı Nasıl Açılır?

Devlet bankaları arasında en iyi hizmet olan Ziraat Bankası, talep ettiğiniz pek çok işlemi gerçekleştirmenize olanak tanır, TL mevduat hesabı açarak Ziraat Bankası’nın avantajlı ayrıcalıklarından anında yararlanabilirsiniz.

Öncelikle en yakın banka şubesine gitmeniz ve bir müşteri temsilcisi ile görüşmeniz gerekir (kimlik kartınızı getirmeyi unutmayın). (Ziraat bankası müşterisi olarak, müşteri temsilcinizin e-posta adresini ve adını bilmenin basit, acil olmayan sorunları posta yoluyla çözmenize yardımcı olabileceğini belirtmek isterim)

Ziraat Bankası Hesap Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır?

Ziraat Bankası’nda hesap açarak üç devlet bankasından biri olan Ziraat Bankası’nın müşterisi olabilirsiniz. Bilindiği gibi tarımla uğraşan kamu bankaları arasında en çok müşterisi olan kurum Ziraat Bankası’dır.

Bu yüzden tasarruflarınızı değerlendirmek ve korumak için zaman kaybetmeyin. Banka hesabı açmak için başvurmak için yasal yaş sınırını (18 yaş) aşmanız ve gerekli belgeleri hazır bulundurmanız gerekir.

 • Ziraat banka hesabı açma yaş sınırı 18’dir.
 • Ziraat banka hesabı açma başvurusu şubeler, Ziraat mobil ve internet şubelerinden yapılabilir.
 • Bir tarım bankası hesabı açmak için tek yapmanız gereken kimliğiniz ve kişisel bilgileriniz için Girat Bankası’na başvurmaktır.
 • Ziraat banka hesap açılış işlemleri Türk Lirası veya döviz cinsinden yapılabilir.

T.C Ziraat Bankası Kredi Kartı Nasıl Alınır?

Bankkart combo da yeni bir çığır açıyor. Banka ve kredi kartlarını tek bir kartta birleştirir. Müşterilere sunulan Bankkart Combo, bir yüzünde kredi kartı diğer yüzünde banka kartı olarak düşünülebilir.

 • Ziraat kartınızın ön yüzündeki kredi kartı numarası
 • Ziraat kartınızın arkasındaki banka hesap numarası

ATM’den para çekerken olduğu gibi seçenekler dijital olarak karıştırıldığında görünür. ATM ekranının yönü ilk bakışta şaşırtıcı olabilir, ancak gözler bir sonraki geri çekilmeye alışır. POS cihazları, bir mağazada veya mağazada kartla iade yapılırken ATM’ye ek olarak bir seçenek sunar.

Ziraat Bankasından Kredi Kartı Nasıl Alınır?

Bunun için birden fazla yol var bunlar ise şu şekildedir;

Banka web sitesinden (Ziraat Bankası hesabı olmalıdır)
Banka şubesine gidebilirsiniz
ATM’den Başvuru yapabilirsiniz.
SMS başvurusu (önceden onay)
Ziraat müşteri hizmetlerini arayarak başvurabilirsiniz

Ziraat bankası kredi kartı başvurusu yapmak için önce bir banka hesabı açmalısınız! Ziraat Bankası’na otomatik ödemelerin aktarılması da uygundur. Bankanın sunduğu çeşitli kampanyalardan yararlanabilirsiniz. Satın aldığınız ürünler için bonus alabilirsiniz. Birçok mağazada Bankkart Combo indirimi alabilirsiniz.

Dijital medya, bu karmaşık hayatı basitleştirir. Bankkart’ın çeşitli avantajlı özelliklerini de kullanabilirsiniz.

Ziraat Banka Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır

Şirket bankasının sunduğu hizmetlerden kolayca banka kartı alabilirsiniz. Bankanın sizden yapmanızı isteyeceği belgeler;

Size en yakın Ziraat bankasına (kimlik kartınızla) gidebilir ve müşteri hizmetlerinde kart başvurusunda bulunabilirsiniz. Yaşınız 18 yaşın üzerindeyse, Hızlı Kart talebiniz talebiniz üzerine olumlu olarak sonuçlanacaktır.

İlk kez ziraat müşterisi olacaksınız. Bankanın müşteri hizmetleri üzerindende başvuruda bulunabilirsiniz. Covid 19 pandemisi yüzünden bu süreç kolaylaştırılmıştır.

Ziraat Bankası Kredi Kartı Başvurusu

Birden fazla bankadan kredi kartı reddi aldım, diyorsanız şunu bilmelisiniz, Findeks son 5 yıldır bankalara olan borçlarınızı rapor ediyor, bu yüzden tutarlı ödeme davranışınız ziraat bankası kredi kartı başvurunuzu olumlu yönde etkileyecektir.

İlginizi çekebilir : Ziraat Bankası Sim Kart Bloke Kaldırma

Osmanlı İmparatorluğu döneminden beri var olan tarım bankaları çalışmaya devam ediyor. Müşterilere ayrıcalıklı hizmet sunun. Bunlardan biri ziraat bankası kredi kartıdır.

Bankaya Başvururken Sstenecek belgeler ;

Fotoğraflı kimlik cüzdanın kopyası
Sizin adınıza ödenen faturalar
Otomatik ödeme için verilmiş fatura nüshaları

Bu belgelerin ilk ikisi resmi işlem için istenir. Yani, bir tarım bankasından kredi kartı alabilirsiniz. Kredi kartı ücretlerinden tasarruf etmek için en az 3 otomatik ödeme talimatına ihtiyacınız var.Bunu Unutmayın !!

Açmış olduğunuz hesap sayesinde ;

850 220 00 00 Müşteri hizmetleri menüsü üzerinden ve internet ve mobil uygulamalardan;
1- Banka ve Kredi Kart İşlemleri
2- Bankacılık İşlemleriniz
3- Şifre İşlemleriniz
4. İnternet ve Mobil Bankacılık Teknik Destek Hizmetleri
5- OGS ve HGS İşlemleri Ödemeleri
6- Diğer tüm bankacılık işlemleri

Bu işlemlerin tümünü kolaylıkla yapabileceksiniz.

Ziraat İnternet Bankacılığı Şubesi Açma

Ziraat banka hesabı açmanın 3 yolu vardır. Ziraat internet bankacılığına başlamak için öncelikle bankanızın müşterisi olmanız gerekir. Mobil uygulama ve internet bankacılığı hizmetini kullanmak için mevcut bir bankacılık müşterisi olmanız gerekmektedir.

Bknz

Açık İnternet Bankacılığı Çözümü:

En yakın tarım şubesine gitmeniz ve bir hesap açmanız gerekiyor.
Bankaya ne götürülmeli;

 • Kişisel bilgilerinizi kanıtlamak için kimliğiniz
 • İletişim için telefon numarası
 • Cep telefonu numaranız sisteme kayıt olduktan sonra artık ziraat internet bankacılığını açabilirsiniz.

Hepsi bukadar.

Ziraat Bankası Hesap ve Banka Kartı Açma Avantajları

Ziraat Bankası banka kartınız varsa; Alışverişte puan yerine tasarruf sağlayan Ziraat banka kartı uygulaması bulunmaktadır. Ziraat Bankası hesabınız varsa banka kartlarının sunduğu avantajlardan yararlanabilirsiniz.

Ziraat Bankası banka kartları kredi kartı değildir. Ziraat Bankası hesabınızla ilişkilendirilmiş hesap kartıdır. Ziraat Bankası Banka Kartı Özellikleri Banka kartları, 7/24 nakit taşımanın en güvenli yoludur. Nakit çekebilir veya alışveriş yapabilirsiniz.

Bankadan kazandığınız parayla Ziraat banka hesabınıza herhangi bir işyerinde ve dünyada (özellikle ELECTRON ATM’lerinden veya MAESTRO Kardeş ATM’lerinden) para çekebilirsiniz.

Hem yurtiçi hem de yurtdışı alışverişlerde satın alma tutarının% 0,50’sini alacaksınız. Kazanılan ödüller bir sonraki ayın başında nakit olarak yatırılacaktır. (Bu yüzde yasa ve yıla göre değişebilir ve yukarıda sizlerle paylaştığımız müşteri hizmetlerinden en son bilgileri alabilirsiniz.)

 • Ziraat Bankası Banka kartı için günlük işlem limiti 2.000TL’dir.
 • Dilerseniz, kazançlar hesabının kazançlarını, bakiyeye kadar günlük faiz kazanmak için kullanabilirsiniz.
 • Kazanan hesaplara günlük faiz minimum 250 TL ve maksimum 2.500 TL ile sınırlıdır.
 • Yeni banka kartından yararlanmak için herhangi bir Ziraat Bankası müşteri temsilciliği ofisinden veya şubesinden eski emekli banka kartı başvurusunda bulunabilirsiniz.
 • Web alışverişi için bir banka kartı da kullanabilirsiniz.

İşte hepsi bu kadar ve çok kolay ziraat bankası hesap kartı açma ile ilgili tüm işlemleri olabildiğince sade bir şekilde anlatmaya çalıştık hoşçakalın.

Bu Makaleye Yorum Yapın

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git