Kredi Dijital

Sorumluluk Reddi

Kredi Dijital Web sitemize girerek aşağıdaki sorumluluk reddi metnimizi kabul etmiş sayılırsınız.

Kredi Dijital Üzerinde Yayınlanan İçerikler;

Kredidijital.com bu yazıda tamamı ile (Kredi Dijital ) olarak adlandırılacaktır. Web sitemizde yayında olan ve yayınlanacak olan güncelliği veyahutta doğruluğu yada eksikliğinden Kredi Dijital olarak sorumlu değiliz. Yazı ve içeriklerimiz makale yazarlarımızın beğendiği veya alanında uzman olduğu derleme içeriklerden oluşmaktadır.

Bu bilgiler doğrultusunda Kredi Dijital verilmiş olan eksik bilgilerden veya bu eksik bilgilerin kullanımından dolayı doğacak herhangi bir maddi veya manevi zararından sorumlu tutulamaz. Kredi Dijital web sitesinde bulunan içerikler değişime uğrayabilir ve bağlayıcılığı yoktur. Kredi Dijital yönetimi web sitesinde bulunan bir makale ve içeriğin tümünü değiştirme kaldırma veyahutta düzenleme hakkına sahiptir.

Web Sitemizde Yayınlanan Yorumlar veya E Postalar;

E-posta mesajıyla gönderilen tüm ekler, mesajı alan kişi veya kurumun kişisel bilgileridir ve gizli, yetkili, kişisel bilgiler içerebilir veya bir gizlilik yükümlülüğü olabilir. Bu mesaj ve eklerde yer alan tüm yorum ve yorumlar adresin yazarlarına aittir ve Kredi Dijital resmi yorumlarını yansıtmaz. Kredi Dijital  e-posta içeriğinde yer alan bilgilerin kullanımından sorumlu değildir.

Mesajı yetkili bir alıcıya veya alıcıya göndermekten sorumlu değilseniz, mesajı kullanmayın, kopyalamayın, yaymayın veya başkalarına iletmeyin, mesajı gönderene derhal e-posta ile bildirin ve bu mesajı ve ekleri bir kopyasını saklamadan silin . Ajansımız, mesajların ve bilgilerin değiştirilmeyeceğini, bütünlüğün ve gizliliğin korunacağını garanti etmez, e-postaların içeriğine izinsiz müdahalelerden sorumlu değiliz ve virüslerden ve / veya bilgisayar sistemlerine gelebilecek herhangi bir hasardan sorumlu değiliz. Web sitesinde kullanıcıların yapmış olduğu yorumlardaki telefon numarası ve benzeri kişisel bilgilerin paylaşılmasından sorumlu değildir.

Kişisel Veri Ve Bilgilerin Toplanması

Açıkçası, iletişim bilgilerinizi hiçbir suretle toplamıyoruz ve saklı tutmuyoruz. Güvenliğiniz için web sitemiz SSL güvenlik sertifikası ile korunmaktadır. Kişisel bilgilerinizi paylaşmadığınız sürece, Kredi Dijital olarak bizlerin başkaları ile paylaşması kesinlikle mümkün değildir.

Web Sitesi Üzerinde Yayınlanan Kullanıcı Yorumları

Bizimle paylaştığınız görüşler bizim için çok önemli ve değerlidir. Bu nedenle yorumları gerçekçi kılmak için içeriğin altına Google Recaptcha eklentisi yüklenmiştir. Yorumlarınızdaki soruları olabildiğince doğru ve hızlı cevaplamaya özen gösteriyoruz. Ayrıca, aldatıcı ve yanıltıcı yorumlar IP numarasıyla engellenir ve onaylanamaz. Yorumlarda paylaşmış olduğunuz kişisel bilgilerin ( Cep Telefonu numarası, e posta adresi ve adres bilgilerinin ) herkese açık olduğunu unutmamalısınız. Bu bilgileri paylaşmak tamamen sizin sorumluluğunuzdadır.

Kişisel Verilerinizin Korunması

Kredi Dijital olarak bizlerle paylaşmış olduğunuz tüm bilgilerinizi titizlikle koruyoruz girilen bilgilerin bir admin onayından sonra yayınlandığını bilmenizi isteriz. Bu bilgilerin üçüncü taraflarla paylaşılması kesinlik ile mümkün değildir.

Analiz ( Google Analystic)

Google Inc. Şirketin web analizi hizmeti olan Google Analytics‘i kullanıyoruz. (Google) Google Analytics, bilgisayarınızda depolanan ve web sitesini kullanımınızı analiz etmemize izin veren küçük metin dosyaları olan çerezleri kullanır. Bu web sitesini kullanımınız hakkında çerez tarafından oluşturulan veriler (IP adresiniz dahil), Google’ın sahip olduğu ABD sunucularına aktarılır ve burada saklanır.

Google bu bilgileri, web sitesini kullanımınızı değerlendirmek, web sitesi operatörleri için web sitesi etkinliği hakkında raporlar hazırlamak ve size web sitesi ve internet kullanımıyla ilgili diğer hizmetleri sağlamak için kullanır.

Google, IP adresiniz ve diğer Google verileri arasında bir bağlantı kurmaz. İsterseniz, tarayıcı yazılımınızın ayarları aracılığıyla bilgisayarınıza tanımlama bilgilerinin yüklenmesini engelleyebilirsiniz. Ancak, bu durumda, bu web sitesinin tüm işlevlerinden tam olarak yararlanılamama olasılığı bulunduğunu lütfen unutmayın. Bu web sitesini kullanarak, sizden elde edilen verilerin yukarıda belirtilen biçim, kapsam ve amaç için Google tarafından kullanılabileceğini kabul etmektesiniz.

Google Adsense

Kredi Dijital, ticari bir amaç ile açılmamış ve ticari bir faaliyet yürütmemektedir. Bilgilendirici ve eğitici yazıların ve makalelerin paylaşıldığı özgün bir blog’dur. Web sitemizin geliri tamamen Google Adsense reklamları üzerinden ilerlemektedir. Bu yüzden Google adsense Politikları ile tam olarak uyumlu olarak çalışırız, ve önemseriz.

Kredi Dijital İletişim

Bizlere iletişim sayfamızdan ve ” bilgi@kredidijital.com ” mail adresimizden ulaşabilirsiniz. Sorularınız ve görüşleriniz bizler için önemlidir ve en geç 12 saat içerisinde talep ve önerilerinize cevap verilecektir.

 

Sayfa başına git