Kredi Dijital

İletişim

Web sayfamız ile ilgili tüm görüş ve önerilerinizi, yine web sayfamızda görmüş ve izlenim etmiş olduğunuz hata, eksik veya hatalı yönlendirme tespitlerinizi günün her saati iletişim bilgilerimizi kullanarak bizlere iletebilirsiniz.

Siz değerli okurlarımız için web sayfamızı sürekli olarak geliştirmekte ve her gün daha fazla iyileştirme yapmaktayız. Hem güvenli hem de en doğru ve güncel olan bilgileri, yayınları sizlerle paylaşmaktayız. Lütfen bize katkıda bulunmak için bizlerle irtibatta bulunmaktan geri durmayın.

Kredidijital.com web sitemiz yoğun olarak talep gösteren kitle, bankalardan kredi alamayanlar ve acil para ihtiyacı olan kişilerden oluşmaktadır. Konu altındaki yorumlarda ve kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriklerdeki mail ve telefonlardan irtibat kurarak dolandırıcılık mağduriyeti yaşamamanız adına tanımadığınız ve kurumsal olmayan tüm yapılardan uzak durmanızı tavsiye ediyoruz. Aksi bir eylem sonucu oluşacak mağduriyet ve sıkıntılardan kredidijital.com web sitesi kesinlikle meshul değildir.

 

Yönetici : Tufan DEMİRCİ

Teknik ve İdari İletişim : finanskredirehberi@gmail.com

Sayfa başına git