Kredi Dijital

Hakkımızda

Kredidijital.com herhangi bir şirketin bir kolu değil ve herhangi bir kurumsal yapıya sahip değildir. Eğitici ve öğretici makaleler yayınlayan kişisel bir blog’dur. Site içerisinde yayınlanmış olan tüm içerikler tamamen özgün içerik olmakla beraber herhangi bir web sitesinden derlenen veya kopyalama yapılmamıştır. Bu yüzden Kredi Dijital, telif hakkı sebebi ile web sayfamızı sorumlu tutamaz.

Kredidijital.com’ web sitesi içeriğinde bulunan ihtiyaç kredileri, konut ve taşıt kredileri başta olmak üzere bayram kredisi gibi güncel konular anlık olarak takip edilmekte ve siz değerli kullanıcılarımız ile paylaşılmaktadır. Bankaların güncel faiz oranlarını değiştirme yenileme yükseltme ve düşürme gibi hakları bankalara aittir. Zaman zarfı içerisinde değişen veya kaldırılan faiz oranları dosya masrafları veya benzer değişimlerden dolayı kredidijtal.com web sayfamız sorumlu tutulamaz.

Kredidijital.com web sayfamızda yayınlanan reklamlar Google Adsense Şirketine aittir bu reklamların gösterimlerine ve içeriklerine müdahalede bulunma şansımız yoktur.

Web sitemiz Google Politikalarına tam uyumlu olarak çalışan bir haber bloğudur. Bu yüzden web sitemiz içeriklerinde kumar, kumara özendirme, şiddet içerikleri, ,intihar ve intihara özendirici içerik yada kişisel hak ihlali kesinlikle bulunmamaktadır ve paylaşımı yasaktır.

Önemli Bilgilendirme !

Kredi Dijital bir kredi veren kurum veya kuruluş yada aracı şirketi değildir. Tekrar ederek ve üstüne basarak söylemekte yarar var kimse adına kredi çekmiyor ve kredi almasını yardımcı olmuyoruz. Web sitemiz haber ve duyurular ile ilgili bilgilendirici ve eğitici makaleler yayınlamaktadır. Bu yüzden sizlere kredi çıkartırız diyen kişilere itibar etmeyiniz ve hemen bilgi@kredidijital.com web sitesi yöneticisini bilgilendiriniz.

Hakkımda, Ben Kimim!

05.03.1981 tarihinde Kocaeli ili Gebze ilçesi doğumlu 5 kişilik ailenin orta direği olan çocuğuyum. Öğrenim hayatım Ticaret Lisesinin ardından İşletme Fakültesi ile sonuçlanmıştır. İnternet ortamına ve bilgisayara olan merakım Lise yıllarımda başlamıştır. IRc ve Mirc programları ile yakından ilgilenir ve sohbet sitelerinde dolaşırken bu sistemlerin nasıl çalıştığını merak ederek çeşitli sohbet sitelerine sahip olmuşumdur.

İnternete olan merakım zaman geçtikçe artmış ve web sitesi yapımına merak sararak hobinin ötesine geçen bir ilişkim olmuş ve ilk web sitesi kurma girişimim Joomla alt yapısı ile olmuştur. Zaman içerisinde çeşitli amatör ve acemi web siteleri geliştirdikten sonra, geçen zaman zarfında WordPress ile tanışarak Ticaret sektöründe edindiğim bilgi ve tecrübeleri bankalar ve krediler hakkında yaşanan sorunlara pratik çözümler getirmek ve eğitici duyurlar yayınlamak adına Kredi Dijital web sitesini kurdum.

Şuanda evli ve bir çocuk babasıyım, insanlara faydalı olmak ve tecrübelerimi paylaşmak ve Kredi Dijital web bloğumu daha ileri taşımak ilk hedeflerim arasındadır.

Sayfa başına git