Kredi Dijital
BUNLARI DA OKUYABİLİRSİNİZ
Banka Hesabına Konulan Bloke Kaldırma (Çabuk Çözüm)
Banka Hesabına Konulan Bloke Kaldırma (Çabuk Çözüm)
Banka hesabı bloke kaldırma için öncelikle bloke işleminin kimin tarafından yapıldığının tespit edilmesi gerekmektedir. Blokeyi koyan kişi tarafından gelecek talimat...
İş Bankası Telefon Numarası Değiştirme (4 YÖNTEM)
İş Bankası Telefon Numarası Değiştirme (4 YÖNTEM)
İş Bankası müşterileri için bankaya kayıtlı telefon numarası değiştirme ve güncelleme işlemlerinizi nasıl ve kolay yapabilirsiniz, bunun için 4 farklı...
Anasayfa > Banka > Akbank Tosla Kart Sistemi Nedir, Nasıl Çalışır?

Akbank Tosla Kart Sistemi Nedir, Nasıl Çalışır?

blank

Tosla Kard, bu günlerde çok duyuyor olabilirsiniz, Ayrıca Tosla kartın ne olduğunu ve Tosla mobil uygulamasını nasıl kullanacağınızı merak ediyorsanız ve ne amaçla kullanılır, hepsini açıklayacağız. Nedeni çevremdeki dijital medya “tosla” reklamları ve billboard reklamlarıydı ve onları görünce çok merak ettim. Ben sadece makaleyi hazırlamak ve tüm detayları sizinle paylaşmak istedim.

İlk izlenimlerime göre bu “TOSLA” hoş görünüyor, özelliklerini dinlediğinde seninde benim gibi düşünmeni sağlayacak. Bankacılık işlemlerine yeni bir bakış açısı getirdiği için Akbank’ın mühendislerini ve Ar-Ge sistemini tebrik ediyoruz. 🙂 Daha meraklı hale getirmek istemiyorum. Bakalım bu Tosla sistemi ne.

Tosla Kart Nedir?

Tosla Kart ve Tosla Mobil Uygulaması, Akbank tarafından geliştirilen ve “Aköde” sistemi ile yönetilen ön ödemeli kartlardır. Tosla Card mobil uygulaması, günün herhangi bir saatinde ücretsiz olarak para gönderip almanıza olanak tanır. Aynı zamanda seçtiğiniz ATM’den para çekip para çekebilir, buna basitçe elektronik para (mobil cüzdan) sistemi diyebilirsiniz. Resmi web sitesi bknz

Akbank Tosla Kullanmak İstiyorum Ne Yapmalıyım?

Peki, Akbank Tosla’nın uygulamayı kullanmanın ne faydası var, uygulamayı kullanmayı ayrıca öneriyorum. Bunun için öncelikle Tosla mobil uygulamasını indirmeniz gerekiyor. Bu uygulamayı buradan indirelim. Uygulamamızı indirdik. Şimdi tek yapmamız gereken kayıt olmak. Bu, üye olmak için cep telefonu numaranızı ve kullandığınız e-posta hesabını girerek hızlı bir şekilde üyelik sürecini tamamlamanız gerektiği anlamına gelir. ciddi! Kimlik doğrulama sürecinden geçeceğiz, bu nedenle aktif olarak kullandığınız e-postayı girmeniz gerekecek! Evet, doğrulama işlemini tamamladıktan sonra “Toslalı” oldunuz ve artık Tosla uygulamasını kullanmaya hazırsınız ve çarpabilirsiniz. 🙂

Tosla kart ve tosla uygulamasını kullanmak için Akbank müşterisi olmanıza gerek kalmaması, üye olan herkesin rahatlıkla kullanabilmesi faydalıdır. Tosla dizininize erişim isteyecektir ve rahat erişim için arkadaşlarınıza veya arkadaşlarınıza para göndermek için buna güvenebilirsiniz.

blank

Tosla Kartları ve Mobil Uygulamalarla Yapılan İşlemler Ücretli Mi?

Tosla ile yapılan işlemler için herhangi bir ücret alınmaz. Bu Tosla sisteminin en öne çıkan özelliklerinden biridir ve ortaklarınıza ücretsiz olarak para gönderebilirsiniz. Tosla kartlarınızı ve uygulamalarınızı, kullandığınız herhangi bir bankadan ve Akbank ATM’lerinden ücretsiz olarak para gönderebilirsiniz.

Daha bitmedi, Herhangi bir Akbank ATM’sini kullanarak günün her saatinde ücretsiz para çekebilirsiniz. Ayrıca Tosla kartlarının aylık bir ücreti olmadığını da belirtmekte fayda var. Tosla Kart ve Tosla Mobil kullanım ücretleri ve limitleri tablosu hazırladık.

Tosla kartları ve mobil uygulamalarla yapılan işlemler ücretli mi?

Tosla ile yapılan işlemler için herhangi bir ücret alınmaz. Bu Tosla sisteminin en öne çıkan özelliklerinden biridir ve ortaklarınıza ücretsiz olarak para gönderebilirsiniz. Tosla kartlarınızı ve uygulamalarınızı, kullandığınız herhangi bir bankadan ve Akbank ATM’lerinden ücretsiz olarak şarj edebilirsiniz.

Daha bitmedi. Herhangi bir Akbank ATM’sini kullanarak günün her saatinde ücretsiz para çekebilirsiniz. Ayrıca Tosla kartlarının aylık bir ücreti olmadığını da belirtmekte fayda var. Tosla Kart ve Tosla Mobil kullanım ücretleri ve limitleri tablosu hazırladık.

Tosla Para Gönderme Tosla Para İsteme Tosla Para Yükleme Tosla Para Çekme Tosla Kart Ücreti (Ad Soyad Özel) Tosla Kart İsimsiz
Ücretsiz Ücretsiz Ücretsiz Ücretsiz 10,00 TL ( Kargo Bedava Gönderiliyor) 5,00 TL (Kargo Ücreti Var)

Akbank Tosla’nın özellikleri nelerdir?

Öyleyse tosla’nın özelliklerini görelim.

  • Ücretsiz olarak para gönderip alabilirsiniz.
  • Ücretsiz olarak ödeyebilirsiniz. (Tosla kartı ve QR kodu kullanılabilir)
  • Arkadaşlarınızla telefon rehberinde, yorumlarda ve daha pek çok sosyal platformda eğlenebilirsiniz. Sosyal bir insan olabilirsiniz.
  • Tosla hesabınıza para yükleyebilir ve hesabınıza para çekebilirsiniz.
  • Oyun pinlerini uygun fiyata alabilirsiniz.
  • Kanıtlanmış bir topla sınırlarınızı zorlayabilirsiniz.

Gördüğünüz gibi Tosla Card ve Tosla APP uygulamaları ile yapabileceğiniz pek çok şey ve özellik bulunuyor.

Tosla Ticaretinde Herhangi Bir Kısıtlama Var Mı?

Elbette tüm bankacılık işlemlerinde olduğu gibi Tosla’nın da sınırlamaları var. Bu tosla limitleri her bir tosla için fon girişi olarak sağlanmalıdır, örneğin hesabınızda tosla bakiyesi 750 TL’ye, doğrulanmış bir tosla ise bu rakam 19.999 TL’ye kadar çıkabilir. Kendi banka hesabınızdan tosla hesabınıza para aktarıyorsanız, doğrulanmış bir tosla’nın ne anlama geldiği doğrulanmış bir tosla ile işaretlenecektir. Bunun nedeni, bankanın güvenlik açısından ne kadar çok sorgulama ve teyit yaparsa, güven oranının o kadar yüksek olmasıdır.

Diğer limitler işlem durumuna bağlıdır ve para çekme açısından normal Tola sahipleri için limit 300 TL (yıllık), doğrulanmış Tola sahipleri için ise günlük 2.000 TL olarak belirlenmiştir. Diğer sınırlar burada bulunabilir.

Tosla Müşteri Hizmetleri İle Nasıl İletişime Geçebilirim?

Tosla ile iletişim kurmanıza ve bir sorun olması durumunda soru sormanıza olanak tanıyan bir müşteri hizmetleri ağı kurulmuştur, bu nedenle sorularınızı dijital ortamda sormak ve cevaplamak için 0 850 477 08 67 numaralı çağrı merkezimizi aramanız gerekecektir. Canlı destek servisi de var, çevrimiçi olarak soru sorabilir ve sorunlarınıza çözüm bulabilirsiniz.

Bu Makaleye Yorum Yapın

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git